TITLE

Zpětná textová navigace

  • TWIN 2,4 GHz

Hlavní­ text

Detail

Set vysílače T810 a Twin RX

Set vysílače MZK T810 s přijímačem Twin

 

Detail

Vysílačové moduly

Vysílačové moduly TWIN Tx jsou nabízeny v provedení pro vysílače Futaba, Hitec (TWIN TxF), Graupner, JR (TWIN TxG) a univerzalních modulů (TWIN TxU) pro ostatní vysílače s PPM signálem. Moduly TWIN Tx jsou uzpůsobeny pouze pro práci s vysílači PPM signálem a umožňují jednoduchou změnu vašeho stávajícího FM vysílače na nový systém digitálních přenosů dat v pásmu 2,4 GHz.
V každém vysílačovém modulu je výstup pro přenos telemetrických dat on line z přijímačů.

 

Detail

Přijímače s přenosem externí telemetrie

Napájecí napětí 3,3 - 9 V, možnost napájení ze dvou Lipo baterií (pouze pro serva s napájením 8,4 V), plný přenos externí telemetrie, z každého přijímače se přenáší základní telemetrie, napájecí napětí, kvalita a síla přijímaného signálu on line. Vysoká citlivost přijímačů zajistí dosah až na hranici viditelnosti modelu.

 

Detail

Přijímače bez přenosu externí telemetrie

Napájecí napětí 3,3 - 5,9 V, možnost napájení z jedné Lipo baterie, z každého přijímače se přenáší základní telemetrie, napájecí napětí, kvalita a síla přijímaného signálu on line. Dvě antény na přijímači zlepšují příjem v jakékoliv poloze modelu vůči vysílači. Dosah přijímače je větší než zpětný přenos telemetrie.

 

Detail

Senzory

Senzory pro systém Twin, senzory pro měření napětí, proudu, odebrané kapacity z baterie, stoupání, klesání, dosažené výšky a dalších veličin.

 

Detail

Příslušenství

MZK Terminál, antény 2,4 GHz, propojovací kabely a další doplňky pro systém TWIN 2,4 GHz